3 עצות חשובות לפני שבוחרים אדריכל

החלטתם לבנות בית או לשפץ לחלוטין את הנכס הקיים, אבל אתם לא ממש יודעים מהיכן להתחיל או אילו אנשי מקצוע להם תזדקקו בדרך. זה השלב שבו נכנס אל התמונה אדריכל מקצועי ומיומן, זה שיעזור לכם לתכנן את הפרויקט בצורה הטובה ביותר. לקבלת מענה מקצועי בתחום זה, מומלץ לפנות אל איליה שלומוב – עיצוב ואדריכלות פנים.

למה בכלל צריך אדריכל?

אחת השאלות החשובות והנפוצות יותר היא שאלה מתבקשת למדי, וחשוב להבין שלאדריכל תפקיד משמעותי ביותר בתהליכי התכנון והבנייה. הוא עוזר לנו להגדיר את המטרות שלנו, לתכנן את הפרטים הקטנים ביותר, לבחור את אנשי המקצוע הנכונים ולפקח אחר שלבי הבינוי עד סופם. אדריכלות בתים היא ללא ספק משימה השמורה לאנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר, ועם הליווי המקצועי של איליה שלומוב תוכלו להיות רגועים יותר בכל שלב בתהליך העבודה – מהתכנון ועד עבודות הגמר.

כלל ראשון: מקצועיות מעל לכל

אם אתם מוכנים לצאת לדרך ולאתר את האדם הנכון לפרויקט הבינוי שלכם, חשוב שתדעו במה להתמקד במהלך החיפושים. נכון, ישנם לא מעט אדריכלים במרכז שיוכלו להתאים לכם, אבל האם לאדם שנמצא מולכם יש את הידע המקצועי, את הניסיון הרב בשטח ואת המיומנות לנהל פרויקט מורכב בתקציב שהגדרתם ועל פי לוחות הזמנים שלכם? מקצועיות היא דרישה בסיסית וחשובה, ולפני הכול מומלץ לוודא שניצב לפניכם אדריכל שיוכל לנווט את הסירה ביד רמה.

כלל שני: תיאום ציפיות

אנשי מקצוע מיומנים הם חשובים, אבל גם בעל הניסיון לא בהכרח מתאים דווקא לכם. דרך טובה לדעת היא לבחון את תיק העבודות של האדריכל או המעצב, ולבחון גם את הקשר האישי ואת הכימיה. כשאתם מחפשים מעצב פנים במרכז אתם רוצים למצוא הרבה מעבר לידע טכני. בנוסף, חשוב יותר למצוא את מי שמבין את הסגנון שלכם ויודע להציע את כל הפתרונות והרעיונות היצירתיים בהתאם ליעדים ולמטרות שלכם.

שלב קבלת ההחלטה

אחרי שבחנתם את תיק העבודות שלו, הצגתם את החזון והקשבתם לרעיונות של הצד השני, זהו הזמן לבחור את הגורם שיהיה ציר מרכזי בתכנון הבית או העסק, שכן עיצוב פנים מסחרי מחייב עבודה קפדנית ויסודית לא פחות. איליה שמולוב, עם ניסיון רב בתכנון אדריכלי לבתים פרטיים, למשרדים ולמתחמי עסקים, ילווה גם אתכם לכל אורך המסע כדי שתוכלו להגיע אל נקודת הסיום עם נכס מרהיב בדיוק כפי שדמיינתם אותו. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון 050-6855651.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here