עיצוב מטבחים

האם ניתן לקרוא למטבח – מטבח ישראלי?! בכול שנה דואגים מעצבי מטבחים לעדכן אותנו בסגנונות והטרנדים החדשים – כמו בכול תחום גם כאן עמלים המעצבים להיות מעודכנים ובתוך כך לעדכן אותנו הצרכנים במגמות השולטות בתחום עיצוב מטבחים. אנחנו דיי מפונקים בכול הקשור לעיצוב המטבח – משום שאנו מערביים ויש לנו לא מעט טרנדים לבחור המגיעים מארצות שונות ומרוחקות.

עיצוב מטבחים בעבר היו אדריכלים מעצבים. כיום יש ממש אנשי מקצוע שלומדים את התחום ומעצבים בעיקר מטבחים. תוכלו לפגוש אותם במשרדם הפרטי או אצל חברות המייצרות מטבחים או אצל נגרים שהם בעצמם התמקצעו בתחום העיצוב. תוכלו לראות את עיצוב המטבח שבחרתם עוד לפני בנייתו אצל הנגר או אצל כול חברה בה תבחרו לרכוש את המטבח החדש שלכם.

מה עדיף עיצוב מטבח גדול או קטן

ראשית מדובר בשאלה של מקום. אם יש דיו מקום בבית לכו על גדול – הוא ימלא את החלל ויעניק נוף מקסים לבית. בכלל עיצוב מטבחים נותן ספוט על מטבחים גדולים וכמה שיותר מטבחים מקצועיים ומאובזרים יש דרישות לא קטנות לצרכן המילניום. יש שיעדיפו מטבח קטן ולהשאיר יותר חלל פתוח על מנת להציב בו אי למטבח.

האי משמש לבשלנים החובבים כמקום אטרקטיבי ונוח לבישול וניוד בין הסירים והמחבתות. על האי מניחים שיש למטבח וסביבו ישנן מגירות ומקומות אחסון נוספים, על מנת לאפשר בזמן בישול שליפה מהירה של הכלים. המסקנה ברורה, הישראליים משקיעים היום הרבה מחשבה והשקעה משום שההבנה כי המטבח משמש היום את לב ליבו של הבית ולב כול ההתרחשויות הטעימות. וכן כי תכנון נכון של המטבח – מייעל את העבודה בו והופך אותה למהנה הרבה יותר.

עיצוב מטבח מודרני

שוחרי המטבחים המודרניים יאהבו את הסגנון המינימליסטי ובתוך כך שילוב אביזרים המעודדים עבודה נוחה וקלה במטבח. עיצוב מטבחים מודרניים יכלול קולטי אדים מעל הכיריים, מנדפים על מנת לנדף את ריחות הבישול, אי מיוחד ומשולב עם כסאות שיכול לשמש גם לא כעמדת בישול אלא גם כבר בתוך המטבח – חובבי הבישול תמיד יהיו מעודכנים לא רק במתכונים אלא גם בטרנדים החדשים בתחום עיצוב מטבחים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here