מדבקות קיר

עיצוב הוא אחד השלבים המרגשים והיצירתיים ביותר בתהליך הקמת העסק או המשרד שלכם. היכולת לשלב יחד בין הצבעים, הטקסטורות והאלמנטים שאתם אוהבים וליצור מקום שיש בו נגיעות משלכם, עם קווי האופי והטעם האישי שלכם הוא הזדמנות נפלאה.

מדבקות קיר לשינוי חלל המשרד או החנות

לפעמים מספיקה נקודת צבע אחת משמעותית לשנות את הנראות של החלל כולו. חשבו על כתם צבע אדום עז על מרחב לבן או דווקא צהוב על שחור. היכולת לבלוט מעל פני השטח תלויה בעיצוב הקונספט הכללי של המרחב הקמעונאי או המשרדי שלכם. מדבקות קיר הן אחת הדרכים היצירתיות והיפות ביותר לשנות את פני החנות ואת העיצוב שלה.

בוחרים בטקסטורה מעניינת, תמונה מסויימת או בליל צבעים מיוחד שמעביר את המסרים שאתם בוחרים. ניתן לשלב בין מדבקות קיר שונות, לבחור בכל עונה את מדבקות הקיר המתאימות לרוח הכללית או לקמפיין הנוכחי ואפשר לבחור לעצב את המרחב כולו במדבקות קיר שעוצבו במיוחד עבורו.

בתי קפה, חנויות, גלריות וגם משרדי עורכי דין וחברות הייטק בוחרות כיום לשלב את מדבקות הקיר בעיצוב של המרחב העסקי שלהם. האווירה שמשרות מדבקות הקיר מעניקה למקום נופך צבעוני או קלאסי, צעיר ומטורף או מבוגר ומכובד, בדיוק כמו שאתם רוצים ובהמלצת צוות העיצוב בחברה.

העיצוב אינו נוגע רק לחלל החנות או המשרד אלא לכל אלמנט שיווקי נוסף שתבחרו להפיק בדרך. הפקות דפוס מורכבות העשויות בצורה מקצועית ואיכותית ומשלבות בין חומרי גלם טובים יחד עם כלים פרסומיים ושיווקיים מדויקים מביאים תוצאות שמשמעותן בהמשך היא אחת – הגדלת ההכנסה ומיתוג נכון של העסק שלכם.

הפקות דפוס – ממתגים את העסק

מוצרי הפקות דפוס הם רבים ומגוונים. אתם יכולים לבחור לבצע הפקות דפוס למוצרי מיתוג כמו דגלים, קאפות, כרטיסי מידע וכדומה הנחשבים למוצרים קטנים יחסית או לבצע מהפכת מיתוג מחודשת ולבחור בהפקות דפוס ענקיות.

הפקות דפוס שכאלה יכללו: מדבקות לרכב, חיפוי של רכבים ומשאיות במדבקות ייחודיות המכילות מידע וחומר פרסומי, מדבקות רצפה, מדבקות קיר, פוסטרים, תמונות קנבס בכל הדגלים ועוד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here