חברת אלוני המתמחה במוצרי גמר בניה לבית משיקה לראשונה מערכת הדמיות חדשנית תלת-מימד להצגת אריחים וחיפויים לעיצוב הדירה בפרויקטים של בנייה רוויה, בטכנולוגית 8K, תחת השם: "הדירה של אלוני". היקף ההשקעה במהלך כ- חצי מיליון ₪.

הפלטפורמה הטכנולוגית החדשה מוצגת בכל אולמות התצוגה של אלוני ופתוחה לשימוש חופשי באמצעות מסכים דיגיטליים אצל יועצי המכירות ובעמדות דיגטליות פתוחות באולם, עבור כל מי שמעצב דירת פרוייקט. בשלב שני תעלה המערכת גם באתר אלוני.

קרדיט: צילום אסף לוי

המערכת החדשה מציגה חללי עיצוב בבית בתלת-מימד של דירת קבלן לדוגמה, בחלוקה לשלושה חדרים: חלל מרכזי (סלון, מטבח ומרפסת), חדר רחצה הורים (כולל החיבור לחדר השינה) וחדר רחצה ילדים שמחובר לחדר שירות. בכל אחד מהחדרים מוצגת רשימת הפריטים שאפשר להזמין מאלוני לדירה החדשה, בין היתר: ריצוף, חיפוי קירות, ברזים וארונות אמבטיה.

בלחיצת כפתור ניתן לראות כיצד הריצוף, האריח, הברז, ארון האמבטיה וכו משתלב בחלל וכן להחליף בין הקולקציות השונות, ליצור שילובים ולשמור עיצובים נחשקים, כולל מפרט של כל פריט.

צילום אסף לוי

לדברי ציון גנייש מנכ"ל חברת אלוני: " בעולם של שיפוץ ובניה אם עד עכשיו תהליך עיצוב הבית התבסס על יכולת לדמיין, אינטואיציה ומעט מזל, מערכת הדמיות של אלוני הופכת אותו למדויק יותר, מונעת טעויות והפתעות לא רצויות וחוסכת זמן וכסף."

לדבריו: "הדירה של אלוני" היא חלק מ-My Alony, נקודת המפגש הדיגיטלית של אלוני עם לקוחותינו – דיירים, קבלנים ואדריכלים. מערכת ההדמיות החדשה היא המשך טיבעי לסדרת הכלים שהשיקה אלוני תחת My Alony בשנה האחרונה בינהם: קטלוג מוצרים דיירים דיגיטלי, פורטל קבלנים אונליין ועוד. "

לדברי ענת פרץ דוידי מנהלת השיווק בחברת אלוני:  "אלוני מחפשת כל הזמן דרכים חדשות להקל את תהליך השיפוץ עבור הדיירים ולהפוך אותו לשקוף יותר. "הדירה של אלוני" ממחישה לדיירים את הבחירות העיצוביות שלהם, מציגה להם את התוצאה הסופית ועוזרת להם להגיע מוכנים יותר לשלב קבלת ההחלטות. בחרנו בפלטפורמה הייחודית של  חברת ביונד על מנת להגיע לרמת נראות הגבוהה והאיכותית ביותר שקיימת, כך שהתוצרים עומדים בסטנדרטים הגבוהים של אלוני."

לדבריה: "זהו שלב נוסף בקדמה הטכנולוגית דיגיטלית של אלוני המספק לדיירים שלנו בטחון גבוה תוך כדי תהליך עיצוב הדירה וכמובן, בתוצאה הסופית. בנוסף, אנשי המקצוע שעובדים איתנו – קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים – יכולים להציע לדיירים כלים שהופכים את עיצוב הדירה לשקוף, נגיש, מהיר וכן, גם נעים יותר".

חברת  אלוני מפעילה 8 אולמות תצוגה בארץ והיא הינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום עיצוב הבית ובמכירת מוצרי גמר בניה.

לפרטים- זיוה וייס- 03-6360009, 054-6320094

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here