קרדית לתמונה: Trex ברוך ברנר

אין פלא שתחום הדקים סינטטיים נעשה נפוץ ביותר בשנים האחרונות. הדקים משתלב בדרך נפלאה עם כל סגנון ואפילו לא צריך תחזוקה תקופתית, כגון שיזוף וצביעה, כדי שהדק ישמור על המראה ויהיה בטיחותי. דק סינטטי אינו ניזוק מתנאי מזג אוויר קיצוניים, כמו סערות גשמים או קרינת שמש חזקה במיוחד, ויראה כחדש גם לאחר שנים רבות בניגוד לדק עץ טבעי ההולך ונעשה לא ביטחותי עם הזמן.

חברת טרקס – המובילה בתחום

חברת TREX מובילים בכל העולם בתחום הדקים הסינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חיצוניים. החברה משקיעה כל שנה בפיתוח מוצרים שיהיו באיכות בלתי מתפשרת ומספקת בשבילכם. בנוסף לכך, היא מאמינה במוצריה האיכותיים ומעניקה ללקוחותיה 25 שנות אחריות על כל המוצרים. אז למה אתם מחכים? הגשימו חלום! התקינו דק לגינה והתחילו את תהליך הבחירה כבר עכשיו!

אחריות סביבתית

היבט מרכזי בחידושים של חברת TREX ב2024 הוא ההתמקדות שלהם בקיימות סביבתית. מתוך הכרה בביקוש ההולך וגובר לחומרי בניין ידידותיים לסביבה, טרקס קידמה את המחויבות שלה לפרקטיקות ברות קיימא. מחויבות זו באה לידי ביטוי במעורבותם בבית הקונספט הוירטואלי של Livabl 2024, פרויקט המאגד בוני בתים, אדריכלים ומעצבים מובילים. בפרויקט זה, פתרונות דקים הידידותיים לסביבה של טרקס ממלאים תפקיד מרכזי, המדגישים את מסירותו של המותג לעיצוב חדשני ובר קיימא.

מוצרים חדשנים

היצע המוצרים החדשים של החברה בשנת 2024 מציגים שילוב של משיכה אסתטית ומצוינות פונקציונלית. החברה חשפה מוצרים חדשים שלא רק משפרים את המשיכה החזותית של חללים חיצוניים אלא גם מספקים יתרונות מעשיים כמו עמידות, קלות תחזוקה ושיפור עמידות בפני מזג אוויר, מה שהופ.ך את דקים אלו לדקים המושלמים להתקנה ליד בריכה או מרפסת. חידושים אלו משקפים את המחויבות של החברה לספק דקים סנטטיים בעלי ביצועים גבוהים העונים על הצרכים המתפתחים של הצרכנים ושל תעשיית הבנייה.

אם אתם מעוניינים להתקין דק בגינה וחשוב לכם לא רק האיכות והעמידות, אלא גם האסתטיקה- הבחירה בדק סינטטי של חברת טרקס היא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. בין אם אתם מחפשים מראה מודרני וחדשני או כפרי וחמים, דק TREX מעניק מראה יוקרתי ביותר אשר משתלב עם הכל בצורה אלגנטית, טבעית ונקייה. את הדקים שלנו ניתן להתאים לכל סביבה וטעם כך שכל לרוח יקבל את הדק המתאים לטעם שלו. לחברת יש עשרות שנים של ניסיון, מחקר ופיתוח, לכן טכנולוגית החברה חדשנית ביותר בשוק. התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here